Блендер Gorenje HBC 802 QW занурювальний

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16005987
1 799 ₴
1 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.5 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | блендерна ніжка, насадка віночок, чаша |
| Конструкція | занурювальний |
| насадки | блендер-ніжка, вінчик для збивання |
| Програми приготування | збивання|подрібнення |
| Розмір, см | 40 x 6 x 5 |
| турборежим | Немає |
- Ціна: 1 769 ₴




