Пилосос Gorenje VCEA 01 GACBUCY (CJ173) (6623628)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15704467
3 899 ₴
3 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 800 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Особливості | плавний запуск двигуна |
- Ціна: 3 839 ₴





