Блендер Ardesto SBG-MF400B Silver Black

-17%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628377
2 799 ₴
2 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, великий подрібнювач, гарантійний талон, дробарка 50 г для подрібнення приправи, насіння, горіхів тощо, малий подрібнювач, пластиковий диск, пляшка для смузі, штовхач, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| Напруга (В) | 220 - 240 |
| насадки | млинок, ніж для подрібнення, овочерізка |
| Програми приготування | збивання|змішування|нарізка|подрібнення|помел кавових зерен|помел сухих трав|холодні коктейлі|шинкування |
| Розмір, см | 38 х 29 х 21 |
| турборежим | Немає |
- Ціна: 2 319 ₴

