Блендер Gorenje HBX1500VX Black Silver (HB-80215)
-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628297
2 349 ₴
2 309 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блендер Gorenje HBX1500VX Black Silver (HB-80215)
2 349 ₴2 309 ₴
В наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.8 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 4-лопасне лезо подрібнювача, глечик з мірною шкалою, ніж з нержавіючої сталі, регулювання швидкості, що замикається обертанням |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, вінчик для збивання, документація, подрібнювач, чаша |
| Конструкція | занурювальний |
| насадки | блендер-ніжка, вінчик для збивання, подрібнювач |
| Програми приготування | збивання|змішування|подрібнення |
| Розмір, см | 50.2 x 6.8 x 8.2 |
| турборежим | Да |
- Ціна: 2 309 ₴

