Блендер Wilfa Powerfuel XL Black (PB1B-P2000)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14628257
15 899 ₴
14 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | led дисплей, Система безпеки, Таймер, отвір у кришці для додавання інгредієнтів, плавне регулювання швидкості, подрібнення льоду, програми швидкого вибору відображаються з налаштуваннями часу та швидкості, самоочищення, самоочищення |
| Керування | електронне |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Комплектація | блендер, гарантійний талон, штовхач, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 32000 |
| Матеріал заглибної частини | none |
| насадки | ніж для подрібнення, штовхач |
| Розмір, см | 45.5 x 20 x 20 |
- Ціна: 14 689 ₴







