Пилосос Rowenta X-Clean 5 Pro GZ5436E0

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14621037
16 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.65 л |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 119.2 х 32.5 х 30 см |
| Додатково | безщітковий двигун, об’єм резервуара для чистої води: 0.65 л, площа прибирання: до 350 м?, цифровий дисплей, час автономної роботи: до 50 хв, час заряджання: 3.5 год |
| Додаткова комплектація | насадка з мікрофібри |
| Комплектація | високоефективний ролик з мікрофібри, гарантійний талон, додатковий валик, миючий засіб, м'ячий пилосос, підлогова док-станція для зарядки і автоматичного очищення щітки, щітка для чищення, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість ступенів фільтрації | 13 |
| Режими роботи | автоматичний режим, самоочищення, турборежим |
| Сила всмоктування, кПа | 20 |
| Тип труби всмоктування | цільна |
- Ціна: 16 399 ₴


