Пилосос MAKITA CL107FDZ Blue (вертикальний)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12159797
3 429 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність всмоктування | 32 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 10.8 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка "Килим/Підлога" |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | акумулятор Li-Ion |
- Ціна: 3 429 ₴







