Пилосос Dyson V11 Fluffy Nickel Red (476550-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12070117
24 619 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 185 Вт |
| Напруга акумулятору | 25.2 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.76 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 545 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.05 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 1280 x 250 x 260 |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Комплектація | довга насадка, зарядна база, зарядний пристрій, міні-турбощітка, пилосос, роликова щітка, щітка для тканини і матрацу |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість ступенів фільтрації | 5 |
| Режими роботи | режим Boost, режим Eco, режим Medium |
| Рівень шуму | 74-88 |
- Ціна: 24 619 ₴







