Пилосос Deerma CM980W (DEM-CM980W)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12069557
2 599 ₴
2 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Радіус дії | 5 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 268 x 212 x 286 |
| Додаткова комплектація | відсутні |
| Комплектація | гарантійний талон, пилосос, щіточка для очищення, інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів фільтрації | 5 |
| Особливості | стерилізація гарячим повітрям|ультразвук|ультрафіолетова лампа|універсальне|індикатор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | без регулятора |
| Сила всмоктування, кПа | 13 |
- Ціна: 2 569 ₴







