Блендер Nutribullet NBF580B TRIPPREPSYST Dark Gray

-18%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11742817
11 749 ₴
9 589 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NutriBullet |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Темно-синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.21 кг |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1890 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | гліщик, кришка, основа-двібур, чаша 710 мл, чаша 946 мл |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість чаш, шт | 3 |
| насадки | мультиподрібнювач |
| Програми приготування | для смузі|змішування|подрібнення|приготування пюре |
| Розмір, см | 42.5 x 16.8 x 16.8 |
- Ціна: 9 589 ₴



