Блендер Nutribullet Pro NB907CP

-28%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1779137
5 069 ₴
3 659 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NutriBullet |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Портативний |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 0.9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | 1|4 |
| Комплектація | кільце для пиття, лезо, чаша |
| Конструкція | стаціонарний |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| насадки | ніж для подрібнення |
| Програми приготування | коління льоду|подрібнення |
| турборежим | Немає |
- Ціна: 3 659 ₴




