Пилосос Xiaomi Dust Mite (1079721)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14621747
2 249 ₴
2 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 28 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.78 л |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | 2500 |
| Габарити (мм) | 300 х 690 х 320 |
| Додатково | 99% видалення кліщів, 99% стерилізація, вибивання з інтенсивністю 12 000 ударів на хвилину, сушіння гарячим повітрям при 50?, уФ бактерицидна лампа |
| Додаткова комплектація | основна щітка |
| Комплектація | гарантійний талон, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів фільтрації | 4 |
| Положення регулятора потужності всмоктування | без регулятора |
| Режими роботи | режим всмоктування води, самоочищення, стандартний режим, інтенсивний режим |
| Сила всмоктування, кПа | 12 |
| Тип труби всмоктування | цільна |
- Ціна: 2 229 ₴






