Пилосос Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner 2 Pro (1178432)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14621737
4 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 99% видалення кліщів, 99% стерилізація, система фільтрації: чотириступінчаста циклона система пиловловлення, сушіння гарячим повітрям при 50?, уФ бактерицидна лампа |
| Комплектація | гарантійний талон, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів фільтрації | 4 |
| Особливості | циклонна система |
| Положення регулятора потужності всмоктування | без регулятора |
| Сила всмоктування, кПа | 12 |
| Тип | дротовий |
- Ціна: 4 029 ₴



