Пилосос Esperanza EHV101K

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14620977
1 059 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 600 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 6 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | немає |
| Габарити (мм) | 1080 x 245 x 140 |
| Додатково | зберігання насадок у корпусі, легко виймається і очищається від сміття |
| Комплектація | насадка для сухого прибирання підлог та килимів, Насадки, пилосос, щілинна насадка |
| Сила всмоктування, кПа | 15 |
- Ціна: 1 059 ₴





