Стайлер Cecotec AirGlam 14in1 Flex Champagne (A01_EU01_114727)

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14776477
7 999 ₴
7 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 1.05 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Автовимкнення | Немає |
| Гофре | Немає |
| Для створення | гладкої зачіски, для сушки волосся, об'єму, природної хвилі |
| Комплектація | дифузор, концентратор, Насадки, Чехол |
| Матеріал покриття | кераміка |
| Обертовий шнур | Да |
| Петля для підвішування | Да |
| Тип керування | електронне |
| Цифровий дисплей індикації температури | Да |
| Щілинна (концентратор) | Да |
| Щітка | жорстка щітка|кругла щітка|м'яка щітка |
- Ціна: 7 699 ₴







