Генадій, дякуємо за відгук! Що потрібно покращити щоб отримати 5 зірок?
Владимир С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отличная доставка
Комментарий продавца
Володимир, вдячні Вам за відмінну оцінку!
Виталий Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляв три перехідники: собі, дружині та дочці. Оформлював через ПромОплату. Перетелефонували, максимально ввічливо вибачились, сказали, що в наявності тільки один перехідник, але треба скасовувати все замовлення, і я зможу перезамовити. Підтримка клієнтів на високому рівні - магазин дуже переживає за свою репутацію, тому, якщо трапиться нестандартна ситуація, ви не залишитесь сам нам сам зі своєю проблемою. Рекомендую.
Ірина Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Інна, дякуємо за відмінну оцінку! Замовляйте ще!
Олесій Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Олексій, дякуємо за високу оцінку! Вітаємо з вдалою покупкою!
Надія Ж.
Отлично
Комментарий продавца
Надія, дякуємо за відмінну оцінку! Замовляйте ще!
Олексій Ч.
Отлично
У вас прописано, що ви працюєте у суботу та неділю. Чому зателефонували мені тільки у понеділок? UPD Сказали, до телефонували, але мій телефон був вимкнений \(°o°)/
Олександр, вдячні Вам за відмінну оцінку!
андрій, дякуємо за оцінку! Заходьте ще!
Генадій, дякуємо за відгук! Що потрібно покращити щоб отримати 5 зірок?
Отличная доставка
Володимир, вдячні Вам за відмінну оцінку!
Замовляв три перехідники: собі, дружині та дочці. Оформлював через ПромОплату. Перетелефонували, максимально ввічливо вибачились, сказали, що в наявності тільки один перехідник, але треба скасовувати все замовлення, і я зможу перезамовити. Підтримка клієнтів на високому рівні - магазин дуже переживає за свою репутацію, тому, якщо трапиться нестандартна ситуація, ви не залишитесь сам нам сам зі своєю проблемою. Рекомендую.
Інна, дякуємо за відмінну оцінку! Замовляйте ще!
Олексій, дякуємо за високу оцінку! Вітаємо з вдалою покупкою!
Надія, дякуємо за відмінну оцінку! Замовляйте ще!
У вас прописано, що ви працюєте у суботу та неділю.
Чому зателефонували мені тільки у понеділок?
UPD
Сказали, до телефонували, але мій телефон був вимкнений \(°o°)/
клас спасибо
Андрій, дякуємо за відгук! Заходьте частіше!