Отзывы о компании SohoІрина М.Хорошо 02.02.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца03.02.2026Ірина, вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!Андрій М.Отлично 02.02.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца03.02.2026Андрій, приємно бути кращими для вас!Анастасія К.Отлично 02.02.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца03.02.2026Анастасія, дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!Данило Ю.Отлично 02.02.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaРекомендую!!! Надшвидка обробка замовлення та відправлення.Комментарий продавца03.02.2026Данило, такі відгуки мотивують працювати нас краще!Валентин Л.Отлично 02.02.2026Комментарий продавца07.02.2026Валентине,дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!Дмитро Ш.Отлично 02.02.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца03.02.2026Дмитро, приємно отримати рекомендації від вас!Валентина Р.Отлично 02.02.2026Магазин з гарним обслговуваннямКомментарий продавца07.02.2026Валентино,дуже приємно отримати ваш позитивний відгук!Герман П.Очень плохо 02.02.2026Сделка на маркетплейсе Prom.uaЗмінили ціну після замовлення, начебто я замовив б/у. Але в мене є чек в якому про б/у не вказано. Продавця не рекомендую.Комментарий продавца02.02.2026Герман, вдячна вам за відгук та детальний опис. Вибачте за спричинені незручності. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.Герман03.02.2026Дуже дякую що не зв'язались, не треба вводити людей в омануМаксим Ф.Хорошо 02.02.2026Олександра В.Отлично 02.02.2026Комментарий продавца07.02.2026Олександра,дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!
Ірина, вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Андрій, приємно бути кращими для вас!
Анастасія, дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!
Рекомендую!!! Надшвидка обробка замовлення та відправлення.
Данило, такі відгуки мотивують працювати нас краще!
Валентине,дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!
Дмитро, приємно отримати рекомендації від вас!
Магазин з гарним обслговуванням
Валентино,дуже приємно отримати ваш позитивний відгук!
Змінили ціну після замовлення, начебто я замовив б/у. Але в мене є чек в якому про б/у не вказано. Продавця не рекомендую.
Герман, вдячна вам за відгук та детальний опис. Вибачте за спричинені незручності. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Дуже дякую що не зв'язались, не треба вводити людей в оману
Олександра,дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!