Богдан, дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!
Максим Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все було трохи незрозуміло. Замовлення робив у різних продавців, але остаточно виходило саме на цього. Товар замовляв декілька разів, проплачував, замовлення неодноразово скасовували. Але все ж таки все отримав.
Комментарий продавца
Максим, перепрошуємо за спричинені незручності. Дякую, що звернулися до нашого магазину та знайшли час для написання відгуку.
Сергій З.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сказали спочатку що немає товару, сказали зачекати до четверга, приїде на склад. В середу пишуть що товару немає в наявності, не приїхав на склад
Комментарий продавца
Сергій, дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно. Перепрошуємо за затримку та доставлені незручності. Вже працюю над вирішенням ситуації та прийму міри, щоб такого не повторювалось.
Екатерина Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Добрий день , дуже дякую за посилочку 🙏🙏🙏Все отримала , сервіс дуже гарний , ціни доступні , Вдячна і задоволена , Всім рекомендую Ваш магазин 💙💛
Комментарий продавца
Катерина, дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!
Олекса Р.
Отлично
Комментарий продавца
Олекса, приємно бути кращими для вас!
Сергей М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Сергій, приємно бути кращими для вас!
Максим Т.
Плохо
Спочатку казали що товар є в наявності, довго не відправляли, а потім скасували замовлення.
Комментарий продавца
Максим, дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Вибачте за спричинені незручності. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Дякуємо за відгук. Приємного користування!
Наушники очень качествено зделани
Богдан, дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!
Все було трохи незрозуміло. Замовлення робив у різних продавців, але остаточно виходило саме на цього. Товар замовляв декілька разів, проплачував, замовлення неодноразово скасовували. Але все ж таки все отримав.
Максим, перепрошуємо за спричинені незручності. Дякую, що звернулися до нашого магазину та знайшли час для написання відгуку.
Сказали спочатку що немає товару, сказали зачекати до четверга, приїде на склад. В середу пишуть що товару немає в наявності, не приїхав на склад
Сергій, дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно. Перепрошуємо за затримку та доставлені незручності. Вже працюю над вирішенням ситуації та прийму міри, щоб такого не повторювалось.
Добрий день , дуже дякую за посилочку 🙏🙏🙏Все отримала , сервіс дуже гарний , ціни доступні ,
Вдячна і задоволена ,
Всім рекомендую Ваш магазин 💙💛
Катерина, дякую, що оцінили оперативність нашої роботи. Буду рада новим зверненням від вас!
Олекса, приємно бути кращими для вас!
Сергій, приємно бути кращими для вас!
Спочатку казали що товар є в наявності, довго не відправляли, а потім скасували замовлення.
Максим, дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Вибачте за спричинені незручності. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Приємно отримати рекомендації від вас!
Дякуємо за чудову оцінку!