Сергій вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Вова Б.
Отлично
Дякую за сервіс
Комментарий продавца
Володимир вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Андрей С.
Отлично
Комментарий продавца
Андрій,вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Георгий А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Виталий Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все чудово
Комментарий продавца
Віталій, такі відгуки мотивують працювати нас краще!
Юрий Л.
Очень плохо
Прислали не робочій гаджет. Поки відправив назад, поки прийняли і відправили ще один не робочій. Згаяв з ними купу часу, а щоб повернути кошти треба ще чекати. Дуже не рекомендую з ними мати справу.
Комментарий продавца
Юрій дякую, що знайшли час та детально описали ситуацію. Прикро, що зіткнулись з подібною ситуацією. Перепрошую за незручності. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Сергій М.
Хорошо
Товар прийшов з затримкою у день (це проблема була з Новою поштою), прийшов у коробці, абсолютно нове, єдине що, він прийшов з якимось пилом, покритий повністю, як ззовні на коробці, під плівкою заводською, так і всередині де її не повинно бути
Дима К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дмитро, дякую за ваш відгук!
Руслана К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Руслана, дякую за ваш відгук!
Наташа Д.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
З настільки жахливим сервісом я ще не стикалась ні разу !!! Да товар був би хорошим якщо відразу б ще писали правильний опис ! Магазин не рекомендую … Отримала посилку , в тей же день написала магазину що до повернення товару ,тому що в описі не було вказано що даний диск працює від розетки . Ніхто не відповідав . На другий день писала дзвонила протягом дня відповідали дуже довго сервіс жахливий , а на пром магазин взагалі ігнорував майже завжди повідомлення ! Коли нарешті звʼязалась з менеджером зробила повернення як і було вказано в їх повідомлені Побачивши що посилка прийшла вони її не забрали , написала що до цього . На що мені відповіли ви не туди відправили тому що посилка йде курʼєром . Хоча було зроблено як і вказала . Тоді мені сказали що посилка уже прямує до мене , хоча в додатку все ще була в них ! І мені не відповідали . Тоді я пишу що уже її отримали , як вона може прямувати до мене ! Сказали що перевіряють чи все нормально з пристроєм і звʼяжуться Ніхто так і не звʼязався , я пишу знову вони кажуть що не працюють по вихідних (питання чому це відразу не прописали) Пишу в понеділок що там з поверненням вони кажуть що подали заявку , тобто завжди треба нагадувати , що тоді роблять працівники магазину !?
Комментарий продавца
Наталія, дякую, що знайшли час та детально описали ситуацію. Прикро, що зіткнулись з подібною ситуацією. Перепрошую за незручності. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Рекомендую!!!
Сергій вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Дякую за сервіс
Володимир вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Андрій,вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Все чудово
Віталій, такі відгуки мотивують працювати нас краще!
Прислали не робочій гаджет.
Поки відправив назад, поки прийняли і відправили ще один не робочій. Згаяв з ними купу часу, а щоб повернути кошти треба ще чекати.
Дуже не рекомендую з ними мати справу.
Юрій дякую, що знайшли час та детально описали ситуацію. Прикро, що зіткнулись з подібною ситуацією. Перепрошую за незручності. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Товар прийшов з затримкою у день (це проблема була з Новою поштою), прийшов у коробці, абсолютно нове, єдине що, він прийшов з якимось пилом, покритий повністю, як ззовні на коробці, під плівкою заводською, так і всередині де її не повинно бути
Дмитро, дякую за ваш відгук!
Руслана, дякую за ваш відгук!
З настільки жахливим сервісом я ще не стикалась ні разу !!! Да товар був би хорошим якщо відразу б ще писали правильний опис ! Магазин не рекомендую …
Отримала посилку , в тей же день написала магазину що до повернення товару ,тому що в описі не було вказано що даний диск працює від розетки . Ніхто не відповідав . На другий день писала дзвонила протягом дня відповідали дуже довго сервіс жахливий , а на пром магазин взагалі ігнорував майже завжди повідомлення ! Коли нарешті звʼязалась з менеджером зробила повернення як і було вказано в їх повідомлені
Побачивши що посилка прийшла вони її не забрали , написала що до цього . На що мені відповіли ви не туди відправили тому що посилка йде курʼєром . Хоча було зроблено як і вказала . Тоді мені сказали що посилка уже прямує до мене , хоча в додатку все ще була в них ! І мені не відповідали . Тоді я пишу що уже її отримали , як вона може прямувати до мене !
Сказали що перевіряють чи все нормально з пристроєм і звʼяжуться
Ніхто так і не звʼязався , я пишу знову вони кажуть що не працюють по вихідних (питання чому це відразу не прописали)
Пишу в понеділок що там з поверненням вони кажуть що подали заявку , тобто завжди треба нагадувати , що тоді роблять працівники магазину !?
Наталія, дякую, що знайшли час та детально описали ситуацію. Прикро, що зіткнулись з подібною ситуацією. Перепрошую за незручності. Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.