Корзина
ул. Железнодорожная, 8, Киев, Украина
+380 (66) 544-48-68
Soho!

Отзывы о компании Soho

  • Сергей О.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Рекомендую!!!

  • Вова Б.
    Отлично

    Дякую за сервіс

  • Андрей С.
    Отлично
  • Георгий А.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Виталий Н.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все чудово

  • Юрий Л.
    Очень плохо

    Прислали не робочій гаджет.
    Поки відправив назад, поки прийняли і відправили ще один не робочій. Згаяв з ними купу часу, а щоб повернути кошти треба ще чекати.
    Дуже не рекомендую з ними мати справу.

  • Сергій М.
    Хорошо

    Товар прийшов з затримкою у день (це проблема була з Новою поштою), прийшов у коробці, абсолютно нове, єдине що, він прийшов з якимось пилом, покритий повністю, як ззовні на коробці, під плівкою заводською, так і всередині де її не повинно бути

  • Дима К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Руслана К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Наташа Д.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    З настільки жахливим сервісом я ще не стикалась ні разу !!! Да товар був би хорошим якщо відразу б ще писали правильний опис ! Магазин не рекомендую …
    Отримала посилку , в тей же день написала магазину що до повернення товару ,тому що в описі не було вказано що даний диск працює від розетки . Ніхто не відповідав . На другий день писала дзвонила протягом дня відповідали дуже довго сервіс жахливий , а на пром магазин взагалі ігнорував майже завжди повідомлення ! Коли нарешті звʼязалась з менеджером зробила повернення як і було вказано в їх повідомлені
    Побачивши що посилка прийшла вони її не забрали , написала що до цього . На що мені відповіли ви не туди відправили тому що посилка йде курʼєром . Хоча було зроблено як і вказала . Тоді мені сказали що посилка уже прямує до мене , хоча в додатку все ще була в них ! І мені не відповідали . Тоді я пишу що уже її отримали , як вона може прямувати до мене !
    Сказали що перевіряють чи все нормально з пристроєм і звʼяжуться
    Ніхто так і не звʼязався , я пишу знову вони кажуть що не працюють по вихідних (питання чому це відразу не прописали)
    Пишу в понеділок що там з поверненням вони кажуть що подали заявку , тобто завжди треба нагадувати , що тоді роблять працівники магазину !?