Дмитро вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Андрей Д.
Отлично
Геннадий С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Будьте ДУЖЕ уважними з цим продавцем! По телефону менеджер пропонувала відмінити замовлення на Пром та отримати за це знижку у 200 грн., а також наполягала сплатити повну сумму ще до відправки товару. Добре що не погодився! Товар прийшов у відкритій коробці з слідами брудних пальців на ній. Був ВЕЛИКИЙ ризик що товар НЕ НОВИЙ, тому від замовлення довелось відмовитись. У іншого продавця на Пром було у описі, що хоча коробка і відкрита але товар новий, і тоді самі вирішуйте чи брати такий товар за меніші кошти ніж по ринку. А тут у описі було чітко вказано, що товар новий. Тому ризикувати майже 10 т. грн. не стали і від отримання замовлення відмовились.
Комментарий продавца
Геннадію дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Перепрошую за завдані незручності.Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Станіслав вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Валерій С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер. Продавця рекомендую.
Комментарий продавца
Валерій вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Віталій Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сделал заказ три дня тому, ждал три дня чтобы услышать ответ «товара нет в наличии», НО Со мной связалась приятная госпожа Наталья, объяснила ситуацию, несколько раз извинилась и в качестве настроения отправила подарки, «Накладки на торцы автомобильных дверей» и еще предоставила купон-скидку на 200 грн, я не буду говорить что меня таким образом купили, так как «Накладки» я добавлял в заказ для количества! Мне было приятно, а больше было приятно что со стороны магазина максимально все было улажено в этой ситуации, наверное это и говорит о адекватности магазина, и его персонала! Спасибо вам, удачных продаж!
Комментарий продавца
Віталій дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Перепрошую за завдані незручності.Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Едуард П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий годинник, дівчина дуже доволна.
Комментарий продавца
Едуард вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Максим Щ.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Максим,дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Перепрошую за завдані незручності.Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Иван К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко та ввічливо! Рекомендую
Комментарий продавца
Іван вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Володимир С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Володимир,дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Перепрошую за завдані незручності.Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Дмитро вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Будьте ДУЖЕ уважними з цим продавцем!
По телефону менеджер пропонувала відмінити замовлення на Пром та отримати за це знижку у 200 грн., а також наполягала сплатити повну сумму ще до відправки товару. Добре що не погодився!
Товар прийшов у відкритій коробці з слідами брудних пальців на ній. Був ВЕЛИКИЙ ризик що товар НЕ НОВИЙ, тому від замовлення довелось відмовитись. У іншого продавця на Пром було у описі, що хоча коробка і відкрита але товар новий, і тоді самі вирішуйте чи брати такий товар за меніші кошти ніж по ринку. А тут у описі було чітко вказано, що товар новий. Тому ризикувати майже 10 т. грн. не стали і від отримання замовлення відмовились.
Геннадію дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Перепрошую за завдані незручності.Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Станіслав вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Все супер. Продавця рекомендую.
Валерій вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Сделал заказ три дня тому, ждал три дня чтобы услышать ответ «товара нет в наличии», НО
Со мной связалась приятная госпожа Наталья, объяснила ситуацию, несколько раз извинилась и в качестве настроения отправила подарки, «Накладки на торцы автомобильных дверей» и еще предоставила купон-скидку на 200 грн, я не буду говорить что меня таким образом купили, так как «Накладки» я добавлял в заказ для количества!
Мне было приятно, а больше было приятно что со стороны магазина максимально все было улажено в этой ситуации, наверное это и говорит о адекватности магазина, и его персонала!
Спасибо вам, удачных продаж!
Віталій дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Перепрошую за завдані незручності.Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Чудовий годинник, дівчина дуже доволна.
Едуард вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Максим,дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Перепрошую за завдані незручності.Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.
Швидко та ввічливо! Рекомендую
Іван вдячна, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!
Володимир,дякую, що повідомили. Це дійсно неприємно.Перепрошую за завдані незручності.Незабаром зв'яжемося з вами для вирішення ситуації.