Блендер Ardesto SBG-MF400B Silver Black

-17%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14628377
2 799 ₴
2 319 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Стационарный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Объем кувшина | 1 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Керування | механічне |
| Комплектация | блендер, великий подрібнювач, гарантійний талон, дробарка 50 г для подрібнення приправи, насіння, горіхів тощо, малий подрібнювач, пластиковий диск, пляшка для смузі, штовхач, інструкція |
| Конструкция | стаціонарний |
| Материал погружной части | відсутня ніжка |
| Напряжение (В) | 220 - 240 |
| насадки | млинок, ніж для подрібнення, овочерізка |
| Програми приготування | збивання|змішування|нарізка|подрібнення|помел кавових зерен|помел сухих трав|холодні коктейлі|шинкування |
| Розмір, см | 38 х 29 х 21 |
| турборежим | Нет |
- Цена: 2 319 ₴

