Блендер Wilfa Prostick Black (IM4B-1000FP)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14628277
9 639 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wilfa |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Емкость мерного стакана | 1000 мл |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | двигун постійного струму, захист від перевантаження (автоматичний запобіжник), знімні частини придатні для миття в посудомийній машині, ємності з Tritan-пластику витримують температуру до 100°C |
| Комплектация | 2 мерних стакана з кришкою, 2 погружних блендера, насадка міксер з 2-а віночками, подрібнювач |
| Конструкция | занурювальний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 15000 |
| насадки | блендер-ніжка, вінчик для збивання, подрібнювач |
| Розмір, см | 35x20x20 |
- Цена: 9 639 ₴







