Блендер Wilfa Powerfuel XL Black (PB1B-P2000)

-8%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14628257
15 899 ₴
14 689 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wilfa |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Стационарный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Объем кувшина | 2 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | led дисплей, Система безпеки, Таймер, отвір у кришці для додавання інгредієнтів, плавне регулювання швидкості, подрібнення льоду, програми швидкого вибору відображаються з налаштуваннями часу та швидкості, самоочищення, самоочищення |
| Керування | електронне |
| Количество скоростей | плавне регулювання |
| Комплектация | блендер, гарантійний талон, штовхач, інструкція |
| Конструкция | стаціонарний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 32000 |
| Материал погружной части | none |
| насадки | ніж для подрібнення, штовхач |
| Розмір, см | 45.5 x 20 x 20 |
- Цена: 14 689 ₴







