Блендер Magio MG-657 Black

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14628227
2 119 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 21 |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Емкость мерного стакана | 600 мл |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | кнопка від'єднання насадок, плавне регулювання швидкості, прогумована ручка, спіральний кабель |
| Комплектация | блендер, вінчик для збивання, додаткове лезо, мірний стакан 600 мл, насадка для пюре, насадка для тіста, насадка міксер з 2-а віночками, ніж для подрібнення, подрібнювач (1250 мл), подрібнювач (500 мл), інструкція |
| Конструкция | занурювальний |
| насадки | блендер-ніжка, блендер-чаша, вінчик для збивання, гак для замішування тіста, для пюре, насадка для колки льоду, ніж для подрібнення, подрібнювач |
| Розмір, см | 35x20x20 |
- Цена: 2 119 ₴

