Блендер GRAEF HB502EU Black

-13%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14628147
4 099 ₴
3 549 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graef |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.47 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Емкость мерного стакана | 700 мл |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Объем кувшина | 0.7 л |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | 4-лезовий високоякісний ніж з нержавіючої сталі Solingen, захист від бризок, знімні частини можна мити в посудомийній машині, знімні частини можна мити в посудомийній машині, плавне регулювання швидкості, функція Turbo |
| Керування | кнопкове |
| Количество скоростей | плавне регулювання |
| Комплектация | вінчик для збивання, мірна склянка на 700 мл, подрібнювач (500 мл) |
| Конструкция | занурювальний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 13000 |
| насадки | вінчик для збивання, ніж для подрібнення, подрібнювач |
| турборежим | Да |
- Цена: 3 549 ₴







