Блендер Tefal PerfectMix + BL871D31 Silver

-32%
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 18323277
6 599 ₴
4 479 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 5 |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Стационарный |
| Цвет | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.35 кг |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | стекло |
| Объем кувшина | 1.5 л |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | захист від перегрівання, отвір в кришці дозволяє додавати рідини в процесі роботи, плавне регулювання потужності, спінювання |
| Керування | механічне |
| Комплектация | гарантійний талон, кришка, лопатка, ємність для подріблення, інструкція |
| Конструкция | стаціонарний |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 28000 |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| насадки | для розколювання льоду |
| Програми приготування | для смузі|коління льоду |
| турборежим | Нет |
- Цена: 4 479 ₴






