Вентилятор Ardesto FT-F3600BG Beige

-10%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14625167
1 499 ₴
1 349 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр лопастей | 120 мм |
| Количество скоростей | 3 |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 3.7 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.66 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.80 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особенности | uSB-кабель в комплекті|Тиха робота|акумулятор в комплекті|живлення від акумулятора|захисна решітка|Регулировка угла наклона|світловий індикатор роботи|світлодіодні індикатори |
| Назначение | побутовий |
| Розміри, мм | 139 x 146 x 241 |
| Функціональні особливості | підсвічування, регулювання кута нахилу, регулювання напряму потоку повітря, ручка для перенесення |
- Цена: 1 349 ₴







