Плойка BaByliss PRO BAB2495E

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14622587
2 859 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 78 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.33 кг |
| Время нагрева до нужной температуры | 25 сек |
| Диаметр щипцов | 38 мм |
| Длина сетевого шнура | 2.8 м |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Для створення | горизонтальних локонів, спіральних (вертикальних) локонів |
| Додаткові властивості | поворот шнура на 360°|складана підставка|термоізольований наконечник|функція автоматичної блокування кнопок|функція автоотключення через 20 хвилин|функція запоминання останніх налаштувань|швидкий нагрів та швидке відновлення температури під час роботи |
| Збереження налаштувань | Да |
| Комплектация | документація, плойка, термозахисна рукавичка, термостійкий килимок |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур|підставка|термоізольований наконечник |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 140 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покрытие нагревательного элемента | титан |
| Функціональні особливості | автовимикання, вибір температури нагріву, швидкий нагрів |
- Цена: 2 859 ₴





