Плойка BaByliss PRO BAB2490E

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14622527
2 699 ₴
2 669 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 78 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.33 кг |
| Диаметр щипцов | 13 мм |
| Длина сетевого шнура | 2.8 м |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Для створення | афрокудрів, дрібних локонів, пружних локонів, чітких локонів |
| Додаткові властивості | LED-індикація|збільшена довжина робочого ствола: 160 мм|зручний затискач з важільцем для фіксації пасма|кнопкове управління|покриття затискача: керамічне |
| Збереження налаштувань | Да |
| Комплектация | документація, плойка, термозахисна рукавичка, термостійкий килимок |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур|підставка|термоізольований наконечник |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 140 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покрытие нагревательного элемента | чорний оксид |
| Розміри, см | 39 x 4 x 6 |
| Функціональні особливості | автовимикання, автоматичне блокування кнопок, вибір температури нагріву, функція пам'яті, швидкий нагрів, індикація нагріву |
- Цена: 2 669 ₴






