Плойка BaByliss PRO BAB2480E

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14622477
2 299 ₴
2 279 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 55 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.33 кг |
| Время нагрева до нужной температуры | 25 сек |
| Длина сетевого шнура | 2.8 м |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Для створення | для кудрів, природної хвилі |
| Додаткові властивості | автоматичне відключення через 20 хвилин|підтримка мультинапруги|технологія Maxlife PRO|функція пам'яті|шнур на шарнірі |
| Комплектация | документація, плойка, термозахисна рукавичка, термостійкий килимок, інструкція |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур|підставка|термоізольований наконечник |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 140 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покрытие нагревательного элемента | чорне оксидування |
| Розміри, см | 39 x 4 x 6 |
| Функціональні особливості | автовимикання, вибір температури нагріву, термоізольований наконечник, швидкий нагрів |
- Цена: 2 279 ₴






