Кулер для ПК Deepcool AG620 G2 (R-AG620-BKNPMG2-G)

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14287897
1 999 ₴
1 979 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество кулеров | 2 |
| Максимальный уровень шума | 29.22 дБ |
| Материал радиатора | Алюминий - медь |
| Назначение | Для процессора |
| Напряжение питания | 12 В |
| Особенности | Регулятор оборотов |
| Разъемы | AM5, AM4, LGA1700, LGA1851 |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 4-pin |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1036 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | статичний тиск: 2.48 мм H2O |
| Комплектация | 2 х Вентилятори, набір кріплень для встановлення, помпа з радіатором, інструкція |
| Конструкция | баштова |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість теплових труб, шт | 6 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Материал | алюміній/мідь |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 500 |
| Номінальна напруга, А | 0.18 |
| Повітряний потік, CFM | 70.09 |
| Розміри кулера, мм | 129 x 136 x 159 |
| Розміри, мм | виробу: 129 x 136 x 159|радіатора: 127 x 110 x 156 |
| Розсіювана потужність, Вт | 260 |
| Система охлаждения | повітряне охолодження |
| Товщина вентилятора, мм | 25 мм |
| Швидкість обертання, об/хв | 300-2200 |
- Цена: 1 979 ₴






