Кулер для ПК Deepcool AG400 G2 (R-AG400-BKNPMG2-G)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14287817
1 039 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальный уровень шума | 29.22 дБ |
| Материал радиатора | Алюминий - медь |
| Назначение | Для процессора |
| Напряжение питания | 12 В |
| Особенности | Регулятор оборотов |
| Разъемы | AM5, AM4, LGA1700, LGA1851 |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 4-pin |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 631 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | тиск повітря 2.49 мм |
| Комплектация | вентилятор, набір кріплень для встановлення, радіатор, вентилятори, документація |
| Конструкция | баштова |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість теплових труб, шт | 4 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Материал | алюміній + мідь |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 500 |
| Номінальна напруга, А | 0.18 |
| Повітряний потік, CFM | 70.09 |
| Розміри кулера, мм | 125 x 92 x 152 |
| Розміри, мм | виробу: 125 x 92 x 152|радіатора: 120 x 92 x 150 |
| Розсіювана потужність, Вт | 220 |
| Система охлаждения | повітряне охолодження |
| Товщина вентилятора, мм | 25 мм |
| Швидкість обертання, об/хв | 500 - 2200 |
- Цена: 1 039 ₴





