Кулер для ПК 1STPLAYER CY12LD Black

-3%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14287797
2 049 ₴
1 989 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальный уровень шума | 38.21 дБ |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Напряжение питания | 12 В |
| Особенности | Подсветка, Регулятор оборотов |
| Разъемы | LGA 1151, LGA1150, LGA1200, LGA1155, AM4, AM5, LGA1700, LGA1156, LGA1851 |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 4-pin |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | високопродуктивний вентилятор 57,56 CFM для ефективного охолодження, гідравлічний підшипник вентилятора забезпечує довговічність та тиху роботу., рівень шуму вентилятора всього 38,21 дБ(A) для тихої роботи |
| Комплектация | радіатор, вентилятори, документація |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових труб, шт | 6 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1900 |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 750 |
| Номінальна напруга, А | 12 В |
| Повітряний потік, CFM | 57.56 |
| Розміри кулера, мм | 120 |
| Розсіювана потужність, Вт | 275 |
| Система охлаждения | повітряне охолодження |
| Товщина вентилятора, мм | 25 мм |
| Час безвідмовної роботи, год | 30000 |
| Швидкість обертання, об/хв | 750 - 1900 |
- Цена: 1 989 ₴





