Кулер для ПК PcCooler RT720 Black

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14287737
1 899 ₴
1 889 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Количество кулеров | 2 |
| Максимальный уровень шума | 34.9 дБ |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Напряжение питания | 12 В |
| Особенности | Регулятор оборотов |
| Разъемы | LGA1700, LGA1851, LGA1200, AM4, AM5 |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 4-pin |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1100 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | діаметр теплових трубок: 6 мм, тиск повітря: 3.28 мм H2O |
| Комплектация | кабель ARGB/PWM, кронштейни, кріплення вентилятора, кріплення для Intel і AMD, кулер процесорний 1stPlayer CY12 Black, набір кріплень для встановлення, термопаста |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових труб, шт | 7 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Материал | алюміній, мідь (теплові трубки) |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 500 |
| Номінальна напруга, А | 0.15 |
| Повітряний потік, CFM | 73.32 |
| Розміри кулера, мм | 125 x 138 x 153 |
| Розміри, мм | 125 x 138 x 153 |
| Розсіювана потужність, Вт | 265 |
| Система охлаждения | повітряне охолодження |
| Товщина вентилятора, мм | 25 мм |
| Швидкість обертання, об/хв | 500 - 2200 |
- Цена: 1 889 ₴






