Шлифмашина MAKITA GA5080RX02 X-LOCK

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14284757
8 609 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічна рукоятка | є |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Защитный кожух | є |
| Класс | професійна |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 12000 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 12000 |
| Основная рукоятка | антивібраційна система (Vibration Control), вузький ергономічний корпус, захист від перевантажень, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), плавний пуск, підтримка постійного числа обертів, система кріплення X-Lock, швидкознімний кожух |
| Регулювання оборотів | плавне регулювання |
| Розміри, мм | 309 x 141 x 113 |
| Рівень шуму, дБ | 84|93 |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | країна бренду: Японія |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 12000 |
- Цена: 8 609 ₴







