Набор инструментов TOPTUL GCAD1811 18 шт

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14274827
1 859 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші інструменти | перехідник 1/4"xЗ/8" |
| В комплекте | вороток, кардан, перехідник, подовжувач, торцеві головки, тріскачка |
| Вес (кг) | 1.207 |
| Воротки, од, шт | 2 |
| Дополнительно | гумова ручка, перехідник 1/4"х3/8", хромоване покриття |
| Загальна кількість інструментів, од:, шт | 18 |
| Карданні шарніри, од, шт | + (1) |
| Ключі з тріскачкою, од, шт | + (1) |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Подовжувачі для торцевих головок, од, шт | + (3) |
| Назначение | для авто|для ремонту|Универсальный |
| Розміри | 221x129x44 мм |
| Розміри посадочних квадратів, дюйм, " | 1/4 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Набор инструментов |
| Торцеві головки, од, шт | + (10) |
| Упаковка | металевий кейс |
- Цена: 1 859 ₴

