Велосипед Дорожник ST 26" AQUAMARINE PH рама-17" 2026 Gray (OPS-D-26-361)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14262007
8 546 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Велосипед Дорожник ST 26" AQUAMARINE PH рама-17" 2026 Gray (OPS-D-26-361)
8 546 ₴
В наличииХарактеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дорожник |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет | Серый |
| Количество скоростей | 3 |
| Размер рамы | 17" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 кг г |
| Виніс керма | сталь + Алюміній, довжина: 40 мм |
| Втулки | 36H, 14G, FALCON I3-B|передня: Високоміцна сталь, 36H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F |
| Возраст | дорослий |
| Гальмівні ручки | Yinxing |
| Диаметр колес | 26 " |
| Заднє гальмо | ножне |
| Каретка | картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua 08A-1 |
| Руль | райзер, Високоміцна сталь, L 590 мм, сріблястий, SKYS CD-S133 |
| Комплектация | багажник, дзвоник, кошик, крила, підніжка |
| Ланцюг | TEC C410E |
| Манетки | манетка прав. SHIMANO SL-3S42E, 3 |
| Матеріал вилки | високоміцна сталь |
| Материал рамы | високоміцна сталь |
| Ободи | 26" * 1.75" * 14G * 36H алюмінієві двостінні |
| Особенности | з багажником|з кошиком |
| Педалі | пластик, Feimin FP-810 |
| Переднє гальмо | обідне |
| Покришки | WANDA 26*2,125/TUBE: BUTYL |
| Підсідельний штир | високоміцна сталь, 27.2x300 мм, FUWEI SP-200 |
| Рама | занижена |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | 250*210 мм, зі сріблястими рейками |
| Тип | Городской |
| Тип вилки | жорстка |
| Тип гальм | комбіновані |
| Тип рами (амортизація) | без амортизації |
| Шатуни | високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |
- Цена: 8 546 ₴

