Велосипед Formula AL 29" ZEPHYR 1.0 HDD рама-19" 2026 Blue Gray (OPS-FR-29-452)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14261917
14 279 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 10 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс керма | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулки | задня: алюміній, під касету, 36H, з QR, промисловий підшипник, WANGZHEN 282RBQ|передня: алюміній, 36H, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Возраст | для дорослих |
| Диаметр колес | 29 " |
| Заднє гальмо | YINXING |
| Задній перемикач швидкостей | L-TWOO RD-V5010-LX, 10 швидк. |
| Каретка | картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Кассета | SkilFul CS-M550, 10 швидкостей, 11-42Т |
| Руль | райзер, високоміцна сталь, довжина 680 мм, RUIAN T-02 |
| Цвет | синьо-сірий |
| Комплектация | велосипед, гарантійний талон, підніжка, інструкція |
| Ланцюг | 118 лан., TEC C-10 |
| Линейка | ZEPHYR 1.0 HDD |
| Манетки | L-TWOO A7 SL-V5010-10WT (права, 10 швидкостей) |
| Матеріал вилки | алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ободи | алюмінієвий, подвійний протиударний, 36H, VLT GA18 |
| Особенности | алюмінієва рама|Подножка |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Переднє гальмо | YINXING |
| Покришки | KENDA K1162, 29x2.10" |
| Підсідельний штир | алюміній, 350 мм |
| Рама | полегшена |
| Размер рамы | 19" (L, на зріст 173-185 см) |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | 280*160 мм, CRO 2503-01 |
| Тип | велосипед гірський (mtb) |
| Тип вилки | амортизаційна з локаутом |
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | алюміній, під квадрат, 34T, HX HX-A024 |
- Цена: 14 279 ₴


