Велосипед Formula AL 26" ZEPHYR 3.0 DD CS рама-14" 2026 Gray Green (OPS-FR-26-814)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030397
11 657 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Вес | 17.8 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 9 |
| Размер рамы | 14" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс керма | алюмінієвий, довжина 60 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулки | задня: алюмінієва, під касету, 36H, під ексцентрик (QR), на промисловому підшипнику, WANGZHEN 282RB|передня: алюмінієва, 36H, під ексцентрик (QR), WANGZHEN 282FBQ |
| Возраст | підлітковий |
| Гальмівні ручки | Juntai JT-G262 |
| Диаметр колес | 26 " |
| Заднє гальмо | YINXING |
| Задній перемикач швидкостей | L-TWOO RD-V4009-L-2, 9 швидкостей |
| Каретка | картридж, XuHua XH-08A |
| Кассета | SkilFul CS-M300, 11-32T, 9 швидкостей |
| Руль | сталь |
| Цвет | Зелёный|Серый |
| Комплектация | велосипед, підніжка |
| Ланцюг | TEC C-9, 114 ланок, 9 швидкостей |
| Линейка | ZEPHYR 3.0 DD CS |
| Манетки | L-TWOO A5 SL-V4009-9W-2, 9 швидкостей (права) |
| Матеріал вилки | матеріал вилки: сталь |
| Материал рамы | алюмінієвий сплав |
| Ободи | алюмінієві |
| Особенности | для бездоріжжя|підлітковий |
| Педалі | алюмінієві, TENGHUI KW-P236 |
| Переднє гальмо | YINXING |
| Покришки | Kenda K1162, 26x2.10" |
| Підсідельний штир | високоміцна сталь, 27.2x300 мм, FUWEI SP-200 |
| Рама | алюмінієва, розмір 14" |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | CRO 2363, 245x155 мм |
| Тип | гірський |
| Тип вилки | амортизаційна з локаутом |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | алюмінієві, під квадрат, 34T, HX HX-A024 |
- Цена: 11 657 ₴






