Велосипед SPACE AL 24" MERCURY DD FR рама-11" 2026 Black Red (OPS-SP-24-065)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030377
7 806 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Вес | 14.8 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 21 |
| Размер рамы | 11" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Виніс керма | алюміній, довжина: 40 мм, MSA-M024 |
| Втулки | високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo|високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Возраст | підлітковий |
| Гальмівні ручки | є |
| Диаметр колес | 24 " |
| Заднє гальмо | YINXING |
| Задній перемикач швидкостей | shimano tourney rd-tz50 |
| Каретка | картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Кассета | SKYS/CST, 7-швидкісна, 14-28T |
| Руль | високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, MD-S302 |
| Цвет | Красный|Черный |
| Комплектация | велосипед, підніжка |
| Ланцюг | 108 ланок, SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8 швидкостей |
| Линейка | MERCURY DD FR |
| Манетки | моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 швидкість (3х7) |
| Матеріал вилки | матеріал вилки: сталь |
| Материал рамы | алюмінієвий сплав |
| Ободи | 24" х 19 мм, алюміній, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Особенности | полегшена алюмінієва рама |
| Педалі | пластик, зі світловідбивачами, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Переднє гальмо | YINXING |
| Передній перемикач швидкостей | shimano tourney fd-tz30 |
| Покришки | 24" x 1,95, SKYS/CST C1918 |
| Підсідельний штир | високоміцна сталь, 27.2х300 мм, Weiwei |
| Рама | полегшена |
| Спицы | 14G |
| Стан товару | Новий |
| Стать дитини | унісекс |
| Сідло | 275x145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Тип | велосипед гірський (mtb) |
| Тип вилки | амортизаційна |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
- Цена: 7 806 ₴

