Штатив Ulanzi OMBRA II YING Tripod Black (T156)

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14173967
2 999 ₴
2 979 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Вес | 1.12 кг |
| Количество секций | 5 |
| Максимальная высота штатива | 1580 мм |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Шаровая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Комплектация | кріплення для смартфона, система швидкого кріплення UKA/F38, штатив, інструкція |
| Мінімальна висота, см | 38 |
| Особенности | гак для сумки|додаткове кріплення ARRI 1/4"|змінна площадка|металеві шипи на ніжках|плавне обертання на 360°|регульований кут ніжок |
| Назначение | Для видеокамеры|Для смартфона|Для фотоаппарата |
| Розмір, мм | 480 х 80 х 80 |
| Тип кріплення девайса | затискач|кріплення ARRI 1/4"|різьба 1/4"|система швидкого кріплення UKA/F38 |
- Цена: 2 979 ₴




