Штатив Ulanzi TT39 Video Tripod Black Gray (S019)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14173957
1 259 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Вес | 0.95 кг |
| Количество секций | 5 |
| Максимальная высота штатива | 1550 мм |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Шаровая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Комплектация | кріплення для смартфона, Чехол, штатив |
| Мінімальна висота, см | 42 |
| Особенности | вбудований тримач телефону з cold shoe mount|гвинт під штативне гніздо камери|змінна площадка|зі знімною головкою|нахил від +90° до -80°|п'ятисекційні ніжки з антиковзкими накладками|плавне обертання на 360°|система швидких фіксаторів |
| Назначение | Для видеокамеры|Для смартфона|Для фотоаппарата |
| Тип кріплення девайса | затискач|різьба 1/4"|холодний черевик |
- Цена: 1 259 ₴







