Штатив Ulanzi Vijim MT90 Cka Quick Release Tripod Black (S027)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14173947
639 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Вес | 0.189 кг |
| Количество секций | 5 |
| Максимальная высота штатива | 620 мм |
| Максимальная нагрузка | 1.5 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Шаровая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Комплектация | кріплення для екшн-камери, швидкознімний майданчик, штатив |
| Мінімальна висота, см | 21.5 |
| Особенности | алюмінієвий шаровий шарнір з плавним обертанням на 360°|ергономічна рукоятка із силіконовим покриттям|змінна площадка|поворотний холодний черевик біля основи|система швидкого кріплення Cka з U-подібним пазом|сумісність із кліпсою для рюкзака |
| Назначение | Для видеокамеры|для екшн-камери|для світла|Для смартфона|Для фотоаппарата |
| Тип кріплення девайса | адаптер GoPro|різьба 1/4" |
- Цена: 639 ₴



