Вентилятор Infinity DS 68 1200mAh White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14131417
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 544-48-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Infinity. Тип: настільний мінівентилятор. Тип: ручний (портативний). Колір: білий. Матеріал: пластик. Тип підключення: акумулятор. Стан товару: Новий. Ємність акумулятора, мАгод: 1200. Потужність, Вт: 5. Розміри, мм: 188 x 90 x 47. Функціональні особливості: регулювання кута нахилу. Функціональні особливості: працює від аккумулятора. Висота, см: 18.8. Конструкційні особливості: лопатевий. Діаметр, см: 9. Тип: бездротовий. Особливості: дисплей. Кількість швидкостей: 5. Матеріал: ABS + PC. Тип підключення: Type-C. Вага, кг: 0.11.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinity |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 90 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.11 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 18.8 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особливості | Дисплей |
| Розміри, мм | 188 x 90 x 47 |
| Функціональні особливості | працює від аккумулятора, регулювання кута нахилу |
- Ціна: 309 ₴






