Велосипед PROFI EB26POWER 1.0 S26.4 Red

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17464097
12 359 ₴
Показать оптовые цены+380 (66) 544-48-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РАМА MTB FAT BIKE FRAME, сталь, 17 " ВЕДЕЛКА сталь, жорсткого типу КОЛЕСА BAOLUN, 26х4,0 ГАЛЬМА BOLIDS, дискові механічні, алюміній Трансмісія Shimano REVOSHIFT SL-RS 35-7S ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ПЕРЕДНИЙ Shimano TOURNEY FD-TZ30 ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ЗАДНИЙ Shimano TOURNEY RD-TZ50 КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ 21 ВЕС 21,7 кг ДЕТАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРІЯ POWER 1.0 БРЕНД PROFI КАТЕГОРІЯ FATBIKE ПІДЛОГА М / Ж АРТИКУЛ EB26POWER 1.0 S26.4 РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ 26 " МАТЕРІАЛ РАМИ / РОЗМІР РАМИ MTB FAT BIKE FRAME, сталь, р.17 " ВЕДЕЛКА сталь, жорсткого типу КЕРМО сталь ВИНІС РУЛЯ AHED, алюміній Шифтер Shimano REVOSHIFT SL-RS 35-7S ЗАДНІЙ АМОРТИЗАТОР --- НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ Shimano TOURNEY КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ 21 КІЛЬКІСТЬ ЗІРОК (ПЕРЕДНІ) 3 КІЛЬКІСТЬ ЗІРОК (ЗАДНІ) 7 Трансмісія І СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ: ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ (Лівий) Shimano TOURNEY FD-TZ30 ЗАДНИЙ ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ (ПРАВИЙ) Shimano TOURNEY RD-TZ50 Шатунов сталь КАСЕТА (тріскачки) тріскачка N / A ГАЛЬМА: ПЕРЕДНІ BOLIDS, дискові механічні, алюміній ЗАДНІ BOLIDS, дискові механічні, алюміній ГАЛЬМОВІ РУЧКИ SUNRUN, метал з пластиковим корпусом КОЛЕСА (РЕЗИНА) BAOLUN, 26х4,0 ОБОДА 26х4,0, алюміній пЕДАЛІ метал з пластиковим корпусом ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ відбивач переднє / заднє колесо, підніжка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Вес | 21.7 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Цвет | Красный |
| Количество скоростей | 21 |
| Размер рамы | 17" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | двоколісні |
| Гальмівні ручки | 26"|дискове |
| Диаметр колес | 26 " |
| Комплектация | товар поставляється в розібраному вигляді |
| Материал рамы | Сталь |
| Ободи | алюмінієві |
| Особенности | дорослий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | фетбайк |
| Тип вилки | жорстка сталева |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | без амортизації |
- Цена: 12 359 ₴







